LIPOLASER

NIE WIDZISZ
EFEKTÓW
DIET
I ĆWICZEŃ?

Zabieg lipolaserem bezboleśnie zmniejszy i wygładzi nadmiar tkanki tłuszczowej.

Zabieg jest bardzo przyjemny i relaksacyjny. Można go łączyć z innymi zabiegami.

Lipolaser to urządzenie najnowszej generacji, dzięki czemu kontroluje ilość uwolnionego tłuszczu, co ma bezpośredni wpływ na efektywność zabiegu, a dodatkowo, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności skóry lub jej nadmiernego rozluźnienia.

MASZ
JUŻ DOŚĆ
CIĄGŁEJ
DIETY?

Zbędny tłuszczyk na brzuchu, ramionach, udach i pośladkach przeszkadza w utrzymaniu zgrabnej sylwetki?

Instytut Piękna Yvene Ci w tym pomoże. Nasz nowatorski i innowacyjny zabieg wyszczuplający Yvene, przy użyciu lipolasera zrobi to za Ciebie.

Lipolaser jest zaliczany do tzw. laserów zimnych. Oznacza to, że emitowane przez niego światło przenika przez warstwy skóry, nie uszkadzając jej. Wiązka lasera bez problemu przedostaje się do tkanki tłuszczowej, by wejść w reakcję z jej komórkami, powodując ich rozbicie. Następnie zniszczone komórki tłuszczowe przekazywane są do układu limfatycznego, skąd są na stałe usuwane z organizmu.

Lipolaser dodatkowo stymuluje układ limfatyczny do pracy, co przyczynia się do polepszenia ogólnego stanu organizmu.


CZAS
oraz
INTENSYWNOŚĆ
ZABIEGÓW:


Proponowane zabiegi: 1-2 razy w tygodniu.
Czas zabiegu: 1,5h
Cena zabiegu:

EFEKTY
WIDOCZNE
PO PIERWSZYM
ZABIEGU

Na spektakularny efekt zabiegu nie trzeba długo czekać.

Już po pierwszym zabiegu zobaczysz skórę jędrniejszą, wygładzoną, a co najważniejsze zmniejszy się objętość w obwodzie partii ciała, poddanej zabiegowi.

Aby podtrzymać efekt zabiegu na długie miesiące, możesz dodatkowo zmienić swoje życiowe nawyki.

Siedzący tryb życia sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej szczególnie w dolnej partii ciała. Wystarczy już kilka minut spaceru dziennie, by temu zapobiec.

Zamiast stosowania nieskutecznych diet wystarczy wyeliminować słodycze i zastąpić niezdrowe przekąski ich zdrowymi odpowiednikami, a także zamienić fast food na domowe obiady.